Ekonomi

Ziraat Bankası Müşteri Hizmetleri

Ziraat Bankası Müşteri Hizmetleri

Gelişen teknoloji ve bu teknolojik imkanların getirdiği bankacılık hizmetlerin de bir çok bankacılık hizmeti telefon ile verilmektedir. Bu hizmetlerden faydalanmak için hangi banka ile işlem yapılmak isteniyor ise o bankaya ait olan müşteri hizmetleri numarasını arayarak müşteri hizmetleri temsilcisine bağlanmak gerekmektedir.

Ziraat Bankası Müşteri Hizmetleri Numarası
Her bankaya ait olan bir müşteri hizmetleri numarası vardır ve bu numarayı aradığınız zaman müşteri hizmetleri temsilcisine bağlandıktan sonra işlem yapmadan önce müşteri hizmetleri temsilcisi size bir takım doğrulama soruları sorar ve işlem yapmak için bu numaraları doğru cevaplamanız gerekir. Eğer işlem yapmak istediğiniz banka Ziraat Bankası ise Ziraat Bankası’na ait olan iki tane müşteri hizmetleri numarası vardır. Herhangi birini arayarak müşteri hizmetleri temsilcisine bağlanabilirsiniz. Ziraat Bankası müşteri hizmetleri numaraları 444 00 00 ve 0850 220 00 00’dır.

Ziraat Bankası Telefon Bankacılığı
Ziraat Bankasına ait olan yukarıda yazılı olan numaraları arayarak müşteri hizmetleri temsilcisine bağlandıktan sonra telefon bankacılığı aracılığı ile birçok bankacılık işlemi yapabilirsiniz. Yapabileceğiniz işlemlerin bir kısmını yazarsak, mesela kredi ya da kredi kartı başvurusu yapabilirsiniz. Kredi ya da kredi kartı borcunuzun güncel borcunu ya da hesap ekstrasını öğrenebilirsiniz.

Ziraat Bankası’na ait bir hesabınız var ise bu hesap ile ilgili bilgi alabilirsiniz. Bu hesaptan istediğiniz hesaba para transferi gerçekleştirebilirsiniz. Yatırım hesabınız var ise yatırım hesabınıza ait olan işlemleri yapabilirsiniz. Döviz alım satımı gerçekleştirebilirsiniz. Hesabınıza ait olan banka kartı ile ilgili işlem yapabilirsiniz. OGS işlemleri yapılabilir. Kredi kartı ödemesi yapabilirsiniz. Müşteri hizmetleri temsilcisinden interaktif hesap ile ilgili destek alabilirsiniz. Bankaya ait olan banka kartı ya da kredi kartınız var ise herhangi bir kaybolma ya da çalınma durumun da kayıp çalıntı bildirimi yapabilirsiniz.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu