Ekonomi

Turkcell Bayilik Şartları

Turkcell Bayilik Şartları
Turkcell, Türkiye de hizmet veren en önemli GSM operatörlerinden biri olması ile beraber aynı zamanda Türkiye de hizmet vermeye başlayan ilk GSM operatörüdür. Turkcell yüksek Pazar kazancıyla beraber yaptığı sosyal sorumluk projeleri ve gençlere yönelik fırsat kampanyaları ile de en dikkat çeken GSM operatörü olma yolundaki hedeflerini gerçekleştirmektedir bu da çeşitli iş kollarına mensup insanların yeni bir iş kurma hedeflerinde nasıl Turkcell ile birlikte çalışabilirim sorularını akıllara getiriyor. Turkcell bayisi olmak için yapmanız gerekenler;
Turkcell Bayisi Olma Şartları Nelerdir?
Turkcell hakkında öncelikle bilmeniz gerekenler Turkcell kurumsallaşmasını tamamlamış köklü bir alt yapı ve düzenli bir sistematiğe sahip bir şirkettir yani bu yüzden sadece başvuru, karışlıklı iletişim ve vaatler üzerine Turkcell bayisi olma şansını yakalayamazsınız öncelikle onların belirttiği şartları yerine getirmeniz gerekir ve o şartları yerine getirebilmek için de yapmanız gerekenler önce bir cep telefonu ve aksesuar dükkanı sahibi olmanız veya açmanız ardından Turkcell’e kurumsal olarak müracaat etmelisiniz. Birkaç hafta içinde size 1 yıllık deneme süresi boyunca geçerli bir bayilik kodu verirler bu 1 yıl içerisinde sattığınız Turkcell hat toplamına, telefon satış toplamına, anket katılımcı izlenimleriniz ve genel performans değerlendirmelerinize bakılır. Sonuç olarak 1 yılın ardından toplanan tüm bu veriler Turkcell standartlarını karşılıyor ise Turkcell bayi olmaya hak kazanırsınız.
Turkcell bayiliği için şartları çok hassas incelediği için Turkcell bayisi olmayı başaran kişiler genellikle girişimci ruhlu ve azimli olmaktadır. Bu neden ile Turkcell’den bayilik almak isteyerek iş yeri açan kişilerin dikkat etmesi gereken ilk şey Turkcell’in şartlarını gerçekleştirebilecekleri konusunda dikkatli olmalıdırlar ve bir Turkcell bayisi ile ön görüşme yapmalarında fayda vardır.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu