Sultan Otel Mersin Akdeniz

Sultan Otel, Mersin (Akdeniz)
Akdeniz turuna çıkmaya karar verdiyseniz güzel Akdeniz’in tüm kıyılarını ve koylarını görmeniz kaçınılmaz olacaktır. Antalya-Mersin arası birbirinden güzel ve harika koyları ve yerleri görmeniz sizin için unutulmaz bir tatilin ilk adımları olabilir. Tüm yılın yorgunluğunu atabileceğiniz yahut iyi bir gezginseniz size harikaların kapısını aralayacak olan Akdeniz turu elbette iyi bir konaklama hizmeti ile de taçlanmalıdır. Pek çok şehirde özellikle Akdeniz kıyılarında bulunan Sultan Otel ayrıcalığını Mersin’deki durağınızda da yaşayabilirsiniz. Muhteşem gezinize gölge düşürmeyecek bir konaklama ayrıcalığı da Sultan Otel, Mersin olacaktır. Mersin tatilinizin ihtişamına ve güzelliğine gölge düşürmeyecek nadir otellerden birisi de Sultan Otel, Mersin’dir.
Akdeniz Turunun Gözdeleri
Akdeniz turuna çıkmaya karar verdiyseniz Muğla’nın Akdeniz’e bakan kıyılarından yola çıkabilirsiniz. Fethiye, Marmaris gibi noktalardan sonra Antalya il sınırına dahil edilen Kaş, Kemer, Ölüdeniz gibi harika koylara uğrayabilirsiniz. Antalya’nın her noktasını karış karış gezip, cenneti yaşayıp, tüm kıyıların tadını çıkardıktan sonra enfes bir yer olan Mersin’e de uğrayarak tatilinizi zirveye taşıyabilirsiniz. Mersin’e vardığınızda güzel Mersin’in denizi, kumu ve muhteşem doğası ile tatile doyacaksınız. Mersin’de konaklamak yahut birkaç gün dinlenmek isterseniz Sultan Otel, Mersin sizin için biçilmiş kaftan olacaktır.
Gezi Rotanızın En Güzel Konaklama Noktası
Gezi rotanız sizi tatile, muhteşem kıyılara ve manzaralara, yeşilin ve mavinin en güzel tonlarına adeta doyuracaktır. Akdeniz turunuzun taçlandığı nokta ise; Sultan Otel, Mersin tesislerinde konaklamanız olacaktır. Otel personelinin ilgisi ve imkanların genişliği arkadaş çevreniz yahut ailenizle birlikte tercih edebileceğiniz otellerin başında gelmesini sağlayacaktır. Sultan Otel ayrıcalığını ilk andan itibaren hissedecek ve güzel rotanızın üzerinde bu oteli seçtiğinize pişman olamayacaksınız. İş gezileri yahut gezileriniz için harika bir seçim olan otelin açık büfe kahvaltıları, restoranı, ücretsiz internet imkanı, denize yakınlığı, rahat ve konforlu oluşu, temizliği sizde olumsuz bir izlenim bırakamayacak kadar iyidir…