Spıdo Turu Nedir Ve Hangi Ülkede Yapılmaktadır

Spıdo Turu Nedir Ve Hangi Ülkede Yapılmaktadır?
Spido turu Hollanda’nın Rotterdam şehrin de düzenlenen bir liman turudur. Spido, Rotterdam’da yapmanız gereken en eğlenceli ve aynı zamanda en popüler olan eğlencelerdendir. Spido turunda ultra lüks tekneler ile birlikte Rotterdam Limanı’nın bulunduğu kıyıların arasın da bir yolculuğa çıkarsınız. 925 km uzunluğun da olan Maas Nehri üzerinde gerçekleşen modern tekne turunda Rotterdam Limanı’nın çevresini görmeniz mümkündür.
Spido liman turları genelde yazları düzenlenmektedir, lakin eklenen ek turlar sayesinde dilediğiniz ay tekne ile liman turuna çıkabilirsiniz. Dilerseniz Rotterdam Limanından 1 saat 15 dakikalık deniz turuna katılırsınız veya isterseniz sadece yazları yapılan 1 günlük tekne turlarına da katılabilirsiniz.
Tur Fiyatları Ne Kadardır?
Rotterdam’da tekne turu fiyatı yetişkin yolcular için 55 Türk Lirası iken çocuk yolcular için ise 32 Türk Lirası olarak belirlenmiştir, lâkin bulunduğunuz aya göre ücret değişebiliyor. ( Ücretler 2017 dönemi için belirlenen fiyatlardır. )
Oldukça keyifli geçen tekne turu esnasında Rotterdam Limanı’nın mükemmel manzarası dışında Rotterdam şehrinin kuzey ve güney yakalarını birbirine bağlayan Erasmus Köprüsü’nü ve aynı zamanda etkileyici şehir manzarasıyla ziyaretçilerini kendisine hayran bırakan Euromast isimli kuleyi de görmeniz mümkündür.
Tekne turlarında ücreti ve süresi değişmekte olan çeşitli tur paketlerini seçebiliyorsunuz ve böylece Rotterdam’da tekne üzerinde bir gün geçirme şansına sahip oluyorsunuz. Aynı zamanda lüks ve modern teknelerde düzenlenen keyif verici ve çok eğlenceli organizasyonlarda çok keyifli vakitler geçirebilir ve tekne içerisinde bulunan Restoran’da muazzam yemekleri yemenin tadını çıkartabilirsiniz.
Liman Turlarında Nereleri Görmekteyiz?
Sizler de Rotterdam’ın özel, popüler ve eğlenceli etkinliklerinden olan Spido tekne turu ile Rotterdam’ı keşfedip Erasmus Köprüsü’nün, Euromast Kulesi’nin önünden geçmek istiyorsanız vakit kaybetmeden bilet alıp ülkemizden uçuş yaparak Rotterdam’ı ziyarete gelebilirsiniz.