Ekonomi

Şekerbank Açılış Saati Şekerbank Kaçta Açılıyor?

Gelişen toplum yapısı ile birlikte hayatın her alanına giren teknolojinin finans alanında da karşımıza çıkması da şaşırılacak bir şey değil. Teknoloji ile gelişen günümüz finans sektörünün de başını hiç şüphesiz bankalar çekmektedir. Finans sektörünün başını çeken bankalar günden güne rekabetin arttığı bu ortamda daha fazla müşteriye sahip olabilmek için ellerinden gelen en iyi hizmeti vermeye çalışmaktadır. 

Bu nedenle de herkesin yaygın olarak kullandığı bilgisayar ve akıllı telefonlar üzerinden bile bankaya gitmeden bankacılık hizmetlerini gerçekleştirmek için olanak sağlıyorlar. Bu bankalardan biri olan Şekerbank kısa sürede büyümesi ve müşterilerine kaliteli hizmet vermesi ile öne çıkmaktadır. Şekerbank hafta içleri sabah 09.00 – 12.30 ve 13.30 – 17.00 saatleri arasında hizmet vermektedir. 

Şekerbank’a Mesai Dışı Nasıl Hizmet Alabilirim? 

Günümüz geliştirilen teknolojiden faydalanarak hizmet veren Şekerbank günlük hayatta kullandığınız, sahip olduğunuz akıllı telefonlardan bile birçok finansal işlemin yapılabileceği duruma getirdi hizmet yelpazesini. Günlük rutin işler arasında sayılan fatura ödeme bile atık Şekerbank’ın sağladığı İnternet bankacılığı sayesinde sahip olunan faturalara otomatik ödeme talimatları vererek hiçbir şubeye gitmeye gerek kalmadan faturalarınızın ödenmesi sağlıyor. 

Günlük hayatın oldukça basit hale gelmesini sağlayan Şekerbank İnternet bankacılığı sayesinde gecikmeden, yorulmadan ve uzun sıra kuyruklarında beklemeden hesap işlemlerinizi gerçekleştirebilme olanağına sahipsiniz. Şekerbank’tan yapacağınız işlemler için 09:00-17:00 arasında, yetişemediğiniz işleriniz için 24 saat Şekerbank bankamatiklerinden veya havale, fatura ödeme, EFT, para çekme ya da hesap kontrollerinizi Şekerbank İnternet şubeleri aracılığı ile de yapabilirsiniz. Ancak yine de internet veya ATM hizmetleri ile gerçekleştirme imkanınız olmayan işlemler için Şekerbank mesai saatleri içinde işlemlerinizi çevrenizdeki en yakın Şekerbank bankasından gerçekleştirmelisiniz.

İlgili Makaleler

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu