Ekonomi

QNB Finansbank Kredi Kartı Başvurusu

QNB Finansbank Kredi Kartı Başvurusu

Katarlı QBN Bank tarafından satın alınarak hizmetlerine QNB Finansbank olarak devam eden bankadan kredi kartı kullanmak isteyen müşterilerine birçok alternatif sunuyor. Kredi kartları artık hayatımızın önemli bir parçası haline gelmiştir. Hal böyle olunca bankalarda çeşitli kampanya ve fırsatlar ile kredi kartı hizmetleri veriyor.

QNB Finansbank’ta kendine özel kredi kartı kampanyaları ile müşterilerine hizmet vermeye devam ediyor. Esnaf, emekliler, ev hanımları, öğrenciler gibi toplumun her kesimine ayrı ayrı kredi kartı imkanı sunuyor. QNB Finansbank kredi kartı başvurusu yapmadan önce mutlaka kredi notlarının öğrenilmesi gerekiyor. Birçok bankada olduğu gibi QNB Finansbank da belli bir kredi notunun altında bulunanlara kredi kartı vermiyor. Bu nedenle yapılan başvurudan olumsuz sonuç çıkmadan önce kredi notunun öğrenilmesinde fayda var.

Puanlar Türkiye ortalamasında 1400 değerinde olduğunda kredi kartı başvurusu büyük bir ihtimalle kabul edilecektir. Ancak daha düşük bir kredi notu varsa ödemelerin kontrol edilmesinde fayda bulunuyor.

QNB Finansbank Kredi Kartı Başvuruları Nasıl Yapılabiliyor?
QNB Finansbank kredi kartı başvurulara çeşitli kanallar aracılığı ile yapılabiliyor. Kredi kartı başvurusu için şubeye gidilebildiği gibi QNB Finansbank internet sitesinden de hızlı kredi kartı başvurusu yapılabiliyor.

İnternet üzerinden kredi kartı başvurusu yapabilmek için internet sitesinde belirlenen forma T.C. kimlik numarası ve cep telefon numarasının girilmesi yeterli olacaktır. Yapılan başvuru banka tarafından değerlendirildikten sonra başvuru sahibine bilgi verecektir. QNB Finansbank kredi kartı hizmetlerinden yararlanmak için telefon bankacılığı kanalı ile de kredi kartı başvurusu yapılabiliyor. Aynı zamanda kısa mesaj yöntemi ile de kredi kartı başvurusu yapmak mümkün.

QNB Finansbank kredi kartı başvurusunda bulunmak için T.C. vatandaşı olup 18 yaşını doldurmuş olmak gerekiyor. Düzenli bir gelir ve yüksek bir kredi notu varsa başvurular kısa süre içerisinde olumlu olarak neticeleniyor.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu