Sağlık

Pure Beauty CC Krem

Pure Beauty CC Krem
Color Corrector açılımına sahip olan CC Krem renk düzenleyici olarak biliniyor. Yani yüzünde güneş lekeleri, sivilce lekeleri gibi lekeler bulunan kullanıcıların kullanabilecekleri bir krem olarak karşımıza çıkıyor. Kore menşeili bir marka olan Pure Beauty’nin kremidir ve renk düzenleyici olarak kullanıcıların tercih ettikleri ürünlerin başında yer alıyor.
Pure Beauty CC Krem İçeriği
Pure Beauty CC Kremin içeriğinde portakal kabuğu yağına, pembe çiçek kapsülüne ve gül suyuna yer verilmiştir. Dermatolojik testlerden geçen ürün cildin renginin düzenlenmesine, nemlendirilmesine, lekesiz ve pürüzsüz bir görünüme kavuşmasına yardımcı oluyor. Ayrıca krem ciltte oluşan kızarıklıkların da hafifletilmesine yönelik olarak kullanılabiliyor.
Alkol, lanolin ve paraben içermeyen bir üründür. Paraben bilindiği üzere ciltte alerjik tepkimelere sebebiyet veren bir maddedir. Lalolin ise paraben kadar cilde zarar vermese de alerjik reaksiyonlar oluşmasına sebep olabilir. Alkol genellikle kozmetik ürünlerinde ferahlatıcı ve antiseptik özelliklerinden dolayı kullanılıyor. Cillte yanma hissi, kızarıklık, zedelenme gibi pek çok tepkimeye sebep olduğu da biliniyor.
Pure Beauty CC Krem Detaylı İnceleme
40 ml pembe renkli bir kutu içerisinde bulunan ürünü cildi hassas dengede olanlar rahatlıkla kullanabiliyorlar. Tüp biçimli ürünün ve uç kısmının da ince olmasından dolayı istenildiği kadar ürün alınabiliyor. Yani dökülme, akma gibi bir durum yaşanılarak kullanıcı mağdur edilmiyor. Ürünün iki farklı rengi bulunuyor. Bunlardan birisi İvory, bir diğeri de Natural. Ürünün ilk sıkıldığı zamanki rengi beyazımsı gibi dursa da cilde uygulandığı zaman cildin renk tonuna uyum sağlayabiliyor. İnce bir yapıda olan Pure Beauty CC Krem cilde uygulandığı zaman dışarıdan hemen hemen hiç fark edilmiyor.
Hafif bir şekilde gül esansı kokusu içeren kremin kokusu da kullanıcıyı rahatsız edecek türde değildir. Ürünün ayrıca güneşten koruma faktörlü olması da bir diğer tercih sebebi oluyor.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu