Ekonomi

Online Kredi Başvurusu Yapabileceğiniz Bankalar

Online Kredi Başvurusu Yapabileceğiniz Bankalar

Zamanınız kısıtlı olduğunda banka şubelerine gitmeden online kredi başvurusu yapmak artık mümkün oluyor. Online kredi başvurusu alan pek çok banka bulunurken ilk etapta ödeme seçenekleri ve güncel faiz oranlarını değerlendirmek öne çıkıyor.

DenizBank
DenizBank, kredi kullanmak isteyen tüketicilerin ilk tercih ettiği bankalar arasında bulunuyor. DenizBank; 12, 24 ve 36 ay vadelerden oluşan geri ödeme planı sunuyor. İnternetten kredi hizmetiyle de çok kısa bir süre içinde kredinizin onay durumunu da size geri bildiriyor.

Ziraat Bank
Online kredi sayfasında bir form doldurarak internetten krediye kolaylıkla başvuru yapılabiliyor. İnternetten yapacağınız kredi başvuruları; Tüketici kredileri için 15.000 TL, taşıt kredileri için 30.000 TL, konut kredileri için ise 50.000 TL ile sınırlandırılmıştır.

Tüketicinin daha yüksek tutarlardaki kredi ihtiyaçları için şubelere giderek başvuru yapması gerekiyor. Ziraat Bank tarafından kredi başvuru sonucu yine kısa mesaj ile cep telefonlarına gönderiliyor.

Finansbank Enpara
Finansbank’ın şubesiz bankacılık hizmeti olan Enpara ile tek kuruş masraf ödemeden kredi başvuruları hemen gerçekleştirilebiliyor. En az 1.000 TL en çok 30.000 TL’ye kadar ihtiyaç kredisi başvuruları online yapılıyor.

Ancak Enpara müşterisi olanlar online olarak hemen üye girişlerini yaparak başvurularını kolaylıkla yapıyor. Başvurunuz olumlu olarak değerlendirilirse de kredi tutarı vadesiz hesabınıza otomatik olarak yatırılıyor.

TEB
İhtiyaç kredisi ve acil nakit para ihtiyacı olan müşteriler için Pratik Kredi isminde çeşitli ürünleri olan TEB, online olarak 36 ay vadeli ödeme seçenekleriyle kredi veriyor. Aylık faiz oranı ise vade süresi ve çekilen kredi tutarına göre değişiyor.

Vakıf Bank
3 aylık veya 36 ay vadeli kredi sunan VakıfBank’tan online kredi kullanabilirsiniz. İpotekli kredi ya da çeşitli kredi ürünlerine bağlı olarak mevcut faiz oranının da değişkenlik gösteriyor.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu