Gezi

Mavi Yolculuk Turları

Mavi Yolculuk Turları
Mavi yolculuk rotalarında, Akdeniz’in neredeyse her körfezinde vakit harcanmaktadır. Dalış, su sporları, rüzgar sörfü gibi faaliyetlerde bulunabileceğinden; Mavi Yolculuk yollarında adalarda harcanan zamanın tadını çıkarabilirsiniz. Restoranlarda farklı lezzetleri tatmak, çarşı ve çarşıda alışveriş yapmak, arkadaşlarınız için hediyelik eşya ve hediyeler almak güzel bir şey. Bu konseptte, bazen bütün gece barınaklar ve kısa ziyaretlerden sonra yol boyunca devam eden yolculuklar var. Her koyun kendi özelliklerine tanık olur ve iyi zaman geçirmek için iyi bir fırsattır.
Yaz tatilinizi değerlendirirken, Bodrum’un güzelliğini, yarımadadaki kolinesin güzelliğini, doğal yönlerini, antik mirasını ve daha fazlasını keşfetmek için seçebileceğiniz tatil seçeneklerinden biri. Tatilinizi zenginleştirmek için bu seçeneği düşünmeyi ihmal etmeyin.
Mavi Yolculuk Rotaları
Deniz ve deniz hayatını sevenler için, alternatif tatil seçeneklerinden biri, Mavi Yolculuk yapmaktır. 1 veya 2 haftalık tatilinizde mavi yolculukla güzel bir yolculuğa çıkacaksınız ve sahip olduğunuz güzellik uzun süre boyunca anılarınızı koruyacaktır. Antalya, Boz burun, Datça, Bodrum, Marmaris, Göcek, Fethiye, Kekova, Rodos Adası gibi birçok farklı deneyim yaşayacaksınız. Bu deneyim, mükemmel deniz keyfi ve seyahat gibi yorucu ve sıkıcı olabilecek durumdan uzakta olan bir kişidir.
Siz ve yanınızdakiler ile mükemmel zaman geçirebilir mutlu anlar mutlu vakitler yaşayabilirsiniz. Mavi tur fiyatları her bütçeye göre söylenebilir. En kapsamlı yaz tatilini mavi tur ile değerlendirme şansına sahip olduğunuz için çok şanslı hissedeceksiniz.
Mavi Yolculuk İle Tarihi Mekanları Keşfedin
Mavi tur yolları sadece deniz keyfi sunmuyor. Aynı zamanda tatilcilerin antik eserleri, adalarda ve adalarda konuşan antik ve antik kentlerin güzellikleri ile birlikte görme fırsatı buluyorlar. Selimiye Köyü, Kekova, Antalya’nın tarihi medeniyetleri gibi kalıntıları miras görmek için fırsat bulabilirsin.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu