Ekonomi

İş Bankası Kredi Kartı Başvurusu

İş Bankası, son dönemde yaptığı önemli yenilikler ve cazip kampanya seçenekleri ile Türkiye’nin en hızlı gelişen bankaları arasında yer alıyor. Bu gelişim sürecinde bankanın birbirinden farklı kredi kartları çıkarttığı görülüyor. Bankanın özellikle Maximum kartı, kullanıcılara alışveriş ve faiz oranları konusunda büyük kolaylık sağlıyor. İş bankası kredi kartı başvurusu yapmak isteyenlerin yapacakları en kolay yöntem, en yakın İş Bankası şubesine gitmektir.

Maximum Kredi Kartı Başvurusu Yapma
Maximum kredi kartı başvurusu yapacak kişilerin karşısına 2 seçenek çıkar. Bunlardan biri 0850 724 0 724 numaralı telefondan telefon bankacılığının aranması, diğerinin ise ”Maksimum” yazıp bir boşluk bırakarak TC kimlik numarasının yazılıp 4402’ye SMS atılmasıdır. İş Bankası’nın internet şubesi müşteri olanlar, ilgili kategoriden İş Bankası kredi kartı başvurusu yapabilirler. Böylelikle Maximum’un sunduğu özel fırsatlardan da yararlanabilirler.

İş Bankası Kredi Kartı Başvuru Sonucunu Öğrenme
İş Bankası’na kredi kartı başvurusu yapan kişilerin takip etmesi gereken belli bir işlem sırası bulunur. Öncelikle kişinin İş Bankası’nın resmi sitesine girmesi gerekir. Sırasıyla önce bireysel seçeneğine ardından da kartlar seçeneğine tıklanması gerekir. Ardından hızlı kredi kartı başvuru kategorisine tıkladıktan sonra, aynı sayfa üzerinden hem hızlı bir şekilde kredi kartı başvurusu yapılabilir hem de TC kimlik numarası ile kredi kartı başvurusu takip edilebilir.

Aynı zamanda kişilere kredi kartı başvurusu sırasında verilen referans numarası ile İş Bankası kredi kartı başvuru sonucunu öğrenme işlemlerini hızlı bir şekilde yapabilirler. Diğer bir kredi kartı başvuru sonucunu öğrenme yöntemi ise, kişilerin kredi kartı başvurusu yaptıktan 10 gün sonra, 0850 724 0 724 numaralı telefonu arayarak müşteri temsilcilerine kredi kartı başvuru hakkında ön bilgilendirme yapmaktır. Bu yöntemle de kredi kartı başvurusu sonucu kolaylıkla öğrenilebilir.

İlgili Makaleler

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu