Ekonomi

Finansbank Enpara

Finansbank Enpara.com Kredi Başvurusu

Finansbank’ın internet üzerinden alınabilen Enpara banka kartı herkes tarafından biliniyor ve hemen hemen herkes tarafından kullanılıyor. Bu sanal bankaya başvuran Enpara banka kartını alan kişiler oldukça memnun ve kullanışlı olarak görüyor. Birçok kişi beğendiği ve internet üzerinden hiçbir sıkıntı yaşamadan alışveriş yaptığını rahatlıkla söyleyebiliyor.

Başvuru nasıl yapılır?
Enpara banka kartına internet üzerinden başvuru yapılıyor. İlk olarak arama motoruna Enpara yazarak açılan sayfalardan en üstteki siteye giriş yapmalısınız. Açılan sayfanın en alt kısmında orta mavi kutucuk içinde yer alan başvuru butonuna basmalısınız. Daha sonrasında karşınıza çıkacak olan sayfada kimlik bilgileriniz ağırlıklı olarak doldurulması gereken yerler istenecektir. Bu kısmı doldurup devam butonuna basmalısınız. Daha sonrasında iletişim bilgilerinizin gerekli olan kısımlara doğru şekilde geçirmeniz istenecektir.

O kısımdan sonra da devam butonuna basarak sizinle ilgili diğer bilinmesi gereken sorularla karşılaşacaksınız. Bu sorular eğitim ve çalışma bilgileriniz üzerine olacaktır. Bu kısmı tamamladıktan sonra birkaç onay ve kabul etme durumlarını göreceksiniz. Bu işlemleri de hallettikten sonra telefonunuza ”Enpara başvuru işleminiz başarılmıştır.” mesajını göreceksiniz.

Enpara Banka Kartı Nereden Alınır?
Enpara banka kartı, İnternet üzerinden yaptığınız başvuruda verdiğiniz adrese gelmektedir. Başvurudan yaklaşık 2 hafta sonra kartınız teslim ediliyor. Kartınız gelmeden önce Finansbank’ın personel yardımcılarıyla iletişim kurarak o adreste olup olmadığınız soruluyor.

Eğer o adreste iseniz size uygun bir saat dilimi ayarlayarak o saatte kartınızı personel yardımcıları tarafından getirilerek veriliyor fakat o an için o adreste değilseniz başka bir gün ile aynı şekilde kartınız getirilip size taktim ediliyor.

Enpara Genellikle Kimler Tarafından Kullanılıyor?
Genellikle öğrenciler tarafından kullanılır. Daha çok hesap kartı biçiminde kullanıldığından dolayı öğrencilerin kullanımı daha yoğun görülüyor. Yetişkin kullanımı genç kesime göre daha az görülüyor.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu