Ekonomi

Denizbank Kredi Başvurusu

Denizbank Kredi Başvurusu

Denizbank, özellikle son yıllarda kredi kullandırma konusunda müşterilerine yarattığı imkanlarla ön plana çıkan bankalardan olmuştur. Kurumsal yapısını genişleten banka, kredi konusunda kişilerin de daha fazla talep göstermesini sağlamıştır.

Denizbank, kredi başvurularında müşterilerine büyük kolaylıklar yaratmış ve başvuru çeşitliliği sağlamıştır. Başvurularınızı şubeler üzerinden, internet üzerinden ya da mobil yoluyla gerçekleştirebilirsiniz.

İnternet Başvuruları
Denizbank kredi başvurusu için kullanılabilecek en pratik yol internet bankacılığıdır. İnternet bankacılığı sistemini aktif olarak kullanan Denizbank, müşterilerine bu kanal aracılığıyla başvuru imkanı vermiştir. Bilindiği gibi internet bankacılığı sistemini yalnızca banka müşterileri kullanabilir. Yani daha önceden Denizbank müşterisi iseniz, internet bankacılığı ile kolayca başvuru yapabilirsiniz.

İnternet başvurularında banka sizlerden herhangi bir belge talebinde de bulunmayacaktır. Bilgileriniz bankada kayıt altında olduğundan, yapmanız gereken tek işlem, internet bankacılığı menüsünden kredi başvurusu alanına girmek olacaktır. Başvurunuz değerlendirildikten sonra sizlere bankanın mesajı sizlere iletilmektedir. Bu şekilde yapılan başvurularda 15 bin TL’ye kadar olan miktarları direkt internet üzerinden de alabilirsiniz. 15 bin TL’yi aşan miktarlar için, paranızı almak için yine şubeye gitmeniz gerekecektir.

Şubeler Üzerinden Başvuru
Denizbank müşterisi olmayan kişiler için en garanti başvuru yolu şube başvurusu olacaktır. Şubeler üzerinden yapılan kredi başvurularında müşteri temsilcileri ile iletişime geçtiğiniz takdirde sizlere gerekli aşamalar anlatılmaktadır. Başvuru öncesinde öncelikle temin etmeniz gereken belgeler vardır. Bu belgeleri temin ederek şubeye gitmeniz, başvurunun da süresini kısaltacaktır. Nüfus cüzdanı, gelir belgesi ve başvuru formunu şubeye beyan ederek, başvurunuzu kolay bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz.

Mobil Başvurular
Denizbank üzerinden kredilere mobil olarak başvurma imkanınız da bulunmaktadır. Bu aşamada yalnızca TC kimlik numaranız sizlerden istenir. TC kimlik numarasına göre değerlendirme yapıldıktan sonra sizlere kısa mesaj yoluyla bilgilendirme yapılır. Banka bu aşamada şayet gerek görürse sizleri şubeye davet edip, belgeler talep edebilir.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu