Ekonomi

Borç Transfer Kredisi ile Alternatif Bankalar

Borç Transfer Kredisi ile Alternatif Bankalar

Borç transfer kredisi günümüzde kredi kartı ya da kredi borcu olanların en çok kullandığı kredi kullanım imkanlarından birisidir. Borçlar kişilerin finansal olarak hayatlarını oldukça zorlaştırdığında ve nakit ödeme imkanları olmadığında bankaların verdiği borç transfer kredisi ile ödemelerde rahatlıyorlar. Tek bir yere borcu olmayan kişiler borç kapatma kredisi kullanarak öncelikle bu borçlarını ödüyor daha sonra ise bankaların uygun vade seçenekleri ile aylık makul bir ödeme limiti ile borçlarını ödeyebiliyorlar.

Borç Transfer Kredisi Veren Bankalar Hangileridir?
Birden fazla borcu olan kişilerin borçlarını kapatmayı sağlayacak ve buna bağlı olarak tek bir borç üzerinden uygun kredi olanakları ve vade seçenekleri ile tek bir borç üzerinden ödeme yapacak bankalar günümüzde bu kampanyaları ile oldukça büyük bir hizmet veriyorlar. Bu bankalardan birisi de Denizbank’tır. Denizbank müşterilerine üç ayrı vade seçeneği sunarak 10.000 TL’ye kadar borç kredisi verebiliyor. Denizbank aylık vade farkı olarak ise % 1.90 vade seçenekleri ile 12 ay vadeli olarak kredi kullandırma imkanına sahip bir bankadır.

Bir diğer borç kapatma kredisi veren banka ise Akbank’tır. Akbank müşterilerinin diğer bankalara olan borçlarını kapatmak için kredi kartı borçlarını kendi kredi kartı olan Axess’e transfer ediyor. Akbank 9 aya kadar masrafsız ödeme imkanı sunuyor. Aynı zamanda 20.000 TL’ye kadar borç kapatma kredisi imkanı sunuyor.

Borç kapatma kredisi imkanı sunan bir başka banka ise Finansbank. Finansbank borcu olan kişilerin ihtiyaç kredisi, kredi kartı ve taşıt kredisi gibi borçlarını tek bir borç üzerinden düzenleyebiliyor. 5.000 TL’den 10.000 TL’ye kadar olan borçları Finansbak’a taşıyarak % 1.87’den başlayan faiz oranları ile 12, 24 ve 36 ay taksitlendirme imkanı sunuyor.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu