Boğa Burcu Erkeğinin Özellikleri Nelerdir

Boğa Burcu Erkeğinin Özellikleri Nelerdir?
Boğa Erkeği Genel Özellikler
Boğa burcu erkekleri pratik olup, kendisine güvenen, işlerinde azimli olan narsist bireylerdir. İçlerinde kesintisiz bir idame etme yani yönetme içgüdüsü taşırlar. Emir vermekten, insanlara hükmetmekten zevk alırlar. Ama haylaz bir çocuğun enerjisini aurasını taşıdıkları için, onları iyi tanıyan bilen biri için Boğa’yı yönet etmek pek de güç değildir. Onun laflarına itiraz etmeden, her sunduğu görüşü onaylayarak, yapılanların, kendi istedikleri planladıkları olduğuna inandırmak iyi bir yol olabilir.
Güven telkini eden yapan tiplerdir. Bir meseleyle karşılaşıldığında onlar danışılabilecek, karşısındakine faydalı olabilecek bireylerdir. Bu sebeple sadık bir arkadaş, iyi bir eş, şefkatli bir baba ve müthiş bir aile reisi olurlar. Onlar çocuklardan çok hoşlanırlar, yaşamın keyif kaynağı olduklarını düşünürler. Kendi Çocukları ile yakından ilgilenirler ve onların mutluluğu veya sevinmeleri için elinden gelen her şeyi yaparlar. Bağlantıları iyidir, karşılığında kesintisiz sevgi ve hürmet görmek isterler. Çocuklarının fikirlerini umursasalar dahi, konutta her zaman kendi laflarının geçmesini isterler.
Boğa Erkeği Kişiliği
Boğa erkeği özel hayatında da eforlu şahsiyetleri oynamaktan hoşlanır. Karşısında cılız bir bayan görmek istemez. Kendisinin karşıya söylediği her lafında yani sözünde ezilip büzülen, her dediğini ön koşulsuz kabul eden biriyle uzun süreli beraber olmaz. Beğendiği bayana hürmet etmek onu dinlemek ister. Boğa erkeği, aşk mevzusunda sadık, müşfik, kibar bir aşıktır.
İlişkileri uzun müddetlidir. Birisini gerçekten beğenirse, ömür boyu sürebilir. Beğendiği bayandan basit ve kolay bırakmaz. Doğum haritalarında değişik tesirler yoksa yaşamları süresince yalnızca bir bayandan hoşlanırlar. Sevdiği bayanı kesinlikle elde etmek isterler. Bunun için usanmadan, bıkmadan uğraşır. Boğa burcu erkeğiyle masallardaki gibi bir aşk yaşayamazsınız. Boğa burcunun erkeği tabiata çok düşkündür. Kır yaşamını, balık yakalamayı, kamp yapmaktan hoşlanırlar. Toprakla uğraşmaktan zevk alır. Öteki bir hobisi ise çok kitap okumaktadırlar. Ağır romanlar ve felsefi kitaplardan daha çok, yaşam öykü ya da öyküleri seçim ederler.