Bir Balıkçı Köyü Hurghada

Bir Balıkçı Köyü: Hurghada
Hurghada, 20. yüzyılın başında kuruldu ve birkaç yıl öncesine kadar küçük bir balıkçı köyü olarak kaldı. Fakat bugün, Kızıldeniz kıyısının önde gelen turistik beldesi ve su sporları için uluslararası bir merkez olma yoluna gitti. Suda veya suda gerçekleşirse buradan yapabilirsiniz: rüzgâr sörfü, yelken, derin deniz balıkçılığı, yüzme, ama her şeyden önce şnorkel ve dalış. Denizde benzersiz su altı bahçeleri, dalgıçlar arasında haklı olarak ünlü olan dünyanın en iyi deniz bahçeleridir. Buradaki sıcak sular, cam altındaki tekneler aracılığıyla da görülebilen çok çeşitli nadir balık ve mercan resifleri için idealdir. Bu alan, genellikle sıcak ve verimli bir hizmet sunan çok iyi konaklama olanakları sunmakta. Restoranlar çoğunlukla ana yoldan geçiyor.
Hurghada Otelleri
Bugün, Hurghada, özellikle Avrupalılar arasında parti kasabası olarak biliniyor. Yöre halkı ve diğerleri, hayatın geceleri Hurghada’da birçok kulüp ile başladığını söyleyecek. Bunlar özellikle gençler tarafından, ancak kesinlikle her yaştan diğerleri tarafından sıklıkla görülürler. Belli bir barın hareketini devralan bir tur grubunun ziyaretçi etrafında yoğunlaşan bir parti bulması genellikle mümkün. Ana cadde boyunca, ucuz ve pahalı otellerin bir sürü yanında bulmak oldukça kolay.
Aktiviteler
Binlerce yaşlı Avrupalı ​​ve diğerlerinin aileleriyle birlikte güneşin keyfini çıkarması ve özel tatil beldeleri plajlarının keyfini çıkarması için bir tatil beldesi. Bu otellerden birçoğu, tatil yapmaktan asla vazgeçmeyecek pek çok aktivite ve olanak sunuyor. Genellikle büyük tatil köyleri, hayvanat bahçeleri, diskolar, barlar, bir takım havuzlar ve hatta küçük tiyatrolar var.
Hurghada da gelişmekte olan bir şehir. Birçok yeni otel ve inşaat yapılmakta ve yakın gelecekte bazı harika yeni otel, restoranlar ve diğer tesisleri görmeyi bekleyebiliriz. Aslında bu, genel olarak Kızıldeniz’in yoğun bir kesimi. Safaga, Hurghada’nın hemen güneyinde ve güzel Sheraton’lı Soma Körfezi, Güney’e daha da yakın. Kuzey’e, oldukça organize bir tatil beldesi olan El Gouna’dır. Birlikte, bu topluluklar ve tatil alanları, ziyaretçilerin arzu edeceği her şeyi, şımarık partilerden, izole tüplü dalışa, golf, bowling ve balık tutma konularında sunuyor.