Berenice Beach Club Akabe Ortadoğu

Berenice Beach Club, Akabe (Ortadoğu)
Kızıl Deniz sahilinin 500 metre uzağında bulunan bu özel plaj kulübü, Akabe Deniz Parkı Doğal Akvaryumunun tam kalbinde yer almaktadır! Şnorkel, dalış, yatçılık, su sporları veya sadece saf rahatlama, yüzme veya güneşlenme için nefes kesici bir yer.
Berenice Beach Club, panoramik manzaralı ve olağanüstü bir peyzaj tasarımına sahip, otantik tarzda bir plaj bağlamında plaj aktivitelerinin karışık kullanımı sunar. ‘Tek seferde’ Berenice, girişteki havlu, soyunma odaları, duşlar ve tuvalet imkanları, farklı yiyecek ve içecek tarzları, dolaşmak için bol miktarda alana sahip üç yüzme havuzu, plajda gölgeli noktalar gibi son teknoloji ürünü tesisleri sunuyor. Plajda ayrıca şezlong ve duşlar, açık gölgeli alanlarla ayrılmış bir çocuk kulübü, voleybol ve futbol sahası da mevcut.
Spor Aktiviteleri
İster heyecanlı bir jet ski biniciliği, ister parasailing (deniz paraşütü) isterse rahatlatıcı bir günbatımı gezisi ve Firavun Adası (Mısır) gezisi olsun diye plaj kulübü çeşitli su sporları aktiviteleri ve yat gezileri sunmaktadır. Tüm faaliyetler, gezi programlarının profesyonel ekiplerince tam donanımlı iskelede yapılabilir.
Dalış Merkezini Keşfedin!
Dalış merkezi Berenice Beach Club’da bulunmaktadır. Doğrudan sahilden dalışa başlamak için bunu hem profesyonel hem de başlangıç ​​dalgıçları için uygun hale getiren Kara Kaya adında bir ‘ev’ mercan kayalığı var. Akabe’nin (Cedar Pride Wreck) en üst dalış yerlerinden birisi olan Berenice Beach Club’ın yanında bulunmaktadır. Plaj kulübünde, kişilerin dalgıçları izleyebilecekleri ve video izleyebilecekleri sualtı cam pencereli özel bir dalış havuzu bulunmaktadır.
Kışın Havuz Keyfi
Berenice Beach Club’da ayrıca kış aylarında ısıtılan üç adet tatlı su havuzu da bulunmaktadır. Peyzajlı sonsuzluk havuzu, nefes kesen panoramik deniz manzaralarına izin verirken, ayrı çocuk havuzu, küçüklerinizi mutlu edecektir. Güneşlenmek veya havuzların etrafında dinlenmek için bol miktarda alanla birlikte, yılın her mevsiminde denizin huzur dolu tadını çıkarabilirsiniz. Havuzbaşı Restaurant, serinlemeye ihtiyaç duyduğunuzda elverişli bir konuma sahiptir. Yıl boyunca, DJ’li yarışmalar ve partiler de dahil olmak üzere plaj etkinlikleri düzenlenir. Berenice Beach Club, her gün sabah 9:00’dan gün batımına kadar açıktır.

YORUMLAR YAZ

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.