Başak Burcu Kadının Özellikleri Nelerdir

Başak burcu kadını sorumluklarının bilincinde olan titiz bir kadındır. İstediği her şeyi elde etmek in var gücüyle çalışır. Bu istek onun hırslı bir karakter yapısına bürünmesini sağlamıştır. Ortamdan ortama farklılık gösterir. Çok sert olmasıyla birlikte çoğu zaman gülmeyi tercih etmektedir. Duygularını asla karşı tarafa hissettirmez. 

Yerinde durmayan sürekli zirvede olmak için çalışır. Pes edip kenara çekilmeyi sevmez aksine daha da hırslanır. Tam bir temizlik hastasıdır. Düzensizlikten nefret eder. Açık sözlü olması çoğu zaman kırıcı olmasını beraberinde getirmiştir. Annelik içgüdüsü çok iyidir. Muhteşem anne olurlar. Çocuklarla çok iyi anlaşırlar. Akıllı adımlar atar. Hata yapsa bile bunun bilincindedir. 

Fiziksel Özellikleri Nasıldır? 

Minyon tipli çekici kadınlardır. Bakımlı ve kendilerine yakışanı giymeyi tercih ederler. Saçları her daim bakımlıdır. Olabildikçe kibar ve kırılgan bir görünüme sahiptirler. 

İyi Yanları Nelerdir? 

Sorumluluk duygusunun gelişmesi sayesinde evine, işine, eşine ve çocuklarına düşkünlüğü çok fazladır. Yalana asla tahammül etmezler. Planlı yaşar kısa sürede aldığı görevleri hakkıyla yerine getirirler. İnsanlara karşı hoşgörü sahibidir ve iletişimleri çok güçlüdür. 

Kötü Yanları Neler? 

Eli sıkıdır. Bazen gereğinden fazla sert bir görünüme sahiptir. Kıskanç ve inatçı bir fıtrata sahip olması iş ortamında çekilmez bir insan olmasını sağlar. Alışkanlıklarından kolay kolay vazgeçmez. Takıntılı bir hali vardır 

Başak Burcu Kadınının Aşka Bakışı 

Çok zor güvenir. Güven problemi yaşamasından dolayı partner bulmakta zorluk çeker. İnce eler sık dokur. Evlendiğinde eşine çok sadık olur. Kısıtlamalardan nefret özgürlükçü bir kadındır. 

Başak Burcu Kadının İlgisini Nasıl Erkekler Çeker? 

Yalan söylemeyen dürüst erkeklere bayılır. Her zaman içi dış bir olan erkek ilgi odağı olur. Sabırlı erkekleri tercih eder.