Başak Burcu Erkeğinin Özellikleri Nelerdir

Başak burcu erkeği, son derece inatçı kişiliğe sahiptir. Dediğim dedik bir tipi vardır. Kendisinin dediğinin olmasını ister. Onların düşüncelerini anlamak zordur. Her tür konuyu en ince ayrıntısına kadar incelerler. Detaycı yapıları çok fazla olmakla beraber, bu huyları yüzünden asıl işlerini aksatırlar. Herhangi bir tartışmaya girseler, karşısındaki kişiye şans tanımazlar. Kimseyi dinlemez, ve inatçı olan yapıları ile ön plana çıkarlar. Başak burcu erkeği, hırslı ve çalışkan bir yapıya sahiptir. Pes etmekten hoşlanmazlar, ve kaybetmeyi sevmezler. Kendisinin beğenmediği bir şeyi, açık dille eleştirebilir ve insanların kalbini kırabilirler. 

Başak Burcu Erkeği Zekası 

Başak burcu erkeğinin, zekası üstündür. Düşünce konusunda üstüne diyecek yoktur. Her problemi çabuk çözerler, insanlara konuşurken çabuk cevap verirler. Tüm bulunan burçlar arasında, başak burcu erkeği kadar düşünce, hazır cevap olan burç yoktur. 

Başak Burcu Erkeği Temiz Ve Titizliği 

Başak burcu erkeği, titizlik ve temizlik konusunda çok hassas bir yapıya sahiptir. Her şeyinin temiz olmasını isterler. O gün tozlanan kıyafetleri için bile, sinirli bir yapıya sahip olmaya yeter durumdadır. Bu titizlik yüzünden, diğer insanlar ile tartışma içerisine girebilirler. 

Başak Burcu Erkeği Aşk Ve Aile Hayatı 

Başak erkeği, son derece ailesine önem verir. Ailesine saygıda kusur etmez, her zaman saygınlığını korur. Ancak sinirli bir durumda, bu olay biraz terse sonuçlanır. Annesi ile babasına arkadaş gibi davranabilirler. Aşk hayatlarında ise, romatizm sevmezler. Romantik anlardan veya ortamlardan pek hoşlanmazlar. Karşı cinse, duygularını anlatmak onlar için çok zordur. Aşık olmaları zor olduğu kadar, aşk konusunda ürkek, korkak bir yapıları vardır. Uzun bir ilişkiye uygundurlar, ancak beklenen romantizmi karşılayamazlar. Utangaç bir yapıları da vardır. Ancak utangaç hali belli bir zaman sonra, ortandan kalkar. Flörtlü konusunda kısa maceralara yelken açabilirler.