Bambu Adası Koh Russei Asya

Bambu Adası: Koh Russei (Asya)
Naturel” anlamda ilk, akla gelen muhteşem bir doğa manzarası ile bir tabiat içinde bulunan ve hiç kimsenin keşfetmediği, güzellikler arasında saklanan bir cennettir. Altın sarısı ve beyaz plajlarıyla, Bambu adası da çok muazzam bir yerdir. Sihanoukville kendi başına olmak üzere Kamboçya için güzellik namına söylenebilecek ve tek bir örnek olarak gösterilecek bir yerdir. Naturel, tabiatı ve diğer cazip yönleriyle oldukça muhteşem olan bu şehirde bir de Koh Russei’i düşlediğiniz de, güzelliğiyle sizleri cezp etmemesi doğal olarak mümkün olmayacaktır.
Muhteşem kumsalı, zümrüt yeşili olan denizi ile herkese hitap eden bir doğallığa sahip olan Bamboo adası, hilal şeklini almaktadır. Turizm alanında yerli ve yabancı tarafından öncelikle hafta sonları tam anlamıyla, bir işgale uğrayan Koh Russei, daha fazla Robinson adasını andırmaktadır. Cenneti andıran huzur, sessizlik ve tam anlamıyla ruhumuzu dinlendirebileceğimiz bir yerdir.
Bambu Adası Yemek Kültürü
Burada yemekler ise bir başka lezzette olmaktadır. Alıştığımız tatlar, yemek kültürlerinden ziyade daha fazla tropikal meyvelerin yanında yenmektedir. Pirinç, tavuk, karpuz, balık, yeşil salata ve bütün bunları bir anda görmek, muhteşem lezzetleri değerlendirmek adına gerçekten de çok keyif verici olmaktadır. Bamboo, Bambu ve da Koh Russei. İsim olarak hangisi hoşunuza giderse! Burası tam anlamıyla doğa harikası anlamında, birçok dünyada halen güzelliğinden hiç bir şey yitirmemiş sayılı yerlerden birisidir. Diğer adalarda olduğu gibi motosiklet, ve ya diğer araçların seslerini işitmek mümkün olmaktadır. Fakat burada bunlardan hiç biri yoktur. Birkaç tane olmak üzere ATM ve vahşi doğanın doğal sesleri dışında bir ses duymanız mümkün değildir. Bu da dinlenmek adına ve tatilini daha huzurlu ve keyifli bir halde geçirmek isteyenler için oldukça idealdir.