Balık Burcu Kadının Özellikleri Nelerdir

Balık burcu kadını inatçılığı ile bilinir. İstediğini elde etmek için müthiş bir azimle çalışır. İnsanlar tarafından çok sevilen bir tiptir. Sevecen ve güzel huy sahibidirler. Oldukça duygusal ve romantik bir yapıya sahiptir. Bu durumu her hallerinden bellidir. Aklı ile hareket etmek yerine duygularıyla hareket etmeyi seçerler. 

Ev hayatına çok bağlı tiplerdir. Evlerinde kendilerini huzurlu ve mutlu hissederler. Hisleri aşırı derecede iyidir. Rahatlarına ve konforlarına oldukça bağlıdırlar. Sosyal çevrelerinde dikkatleri üzerlerinde toplamayı ve saygı görülmesini isterler. Kıskanç onların vazgeçilmez duygularındandır. Sürekli hayal kurarlar. İmkansız hayaller bile kurmuş olsalar hayallerinin peşinden koşmayı çok severler. Duyguları saman alevi gibidir sürekli değişkenlik göstermektedir 

Balık Burcu Kadının Aşka Bakış Durumu 

Aşka çok önem verirler. Hayatlarının ayrılmaz bir bütünüdür onlar için aşk. Sonu gelmeyecek bir romantikliğe sahiptirler. Partnerine büyük bir aşkla bağlanır. Aşkını yaşarken çok dikkatli davranır. Sevildiğinden az sevilmeyi istemez. 

Balık Burcu Kadının Olumlu Özellikleri 

Olaylara karşı çok dikkatli davranır. Parlak ve yaratıcı fikirlere sahiptir. Nazik ve sevecen karakterlidir. Güvenilir bir yapıları vardır. 

Balık Burcu Kadının Olumsuz Özellikleri 

Değişken kararlı ve hayal perest bir kişilikleri vardır. İnatçı ve oldukça cimridir. Dış görünüşü çok katı bir görünüme sahiptir. 

Sevdiği Erkek Tipi Nasıldır? 

Balık burcu kadını kendini önemli hissettiren erkekleri çok sever. Menfaatini düşünen çıkar derdine düşen erkekler de nefret eder. Duygularını önemseyen insanlar onun ilgi odağıdır. Kendisini çok sıkmayan erkekleri tercih eder. 

Nelerden Hoşlanırlar? 

Sosyal aktivitelerde bulunmayı çok sever. Akşam vakit geçirmeye bayılırlar. Alışveriş onların bir numaralı etkinlikleridir Arkadaş ortamlarında bulunmaktan büyük haz alır hediye almayı insanları mutlu etmek onlar için vazgeçilmezler arasındadır.