Aslan Burcu Kadının Özellikleri Nelerdir

Aslan burcu kadınının genel özelliklerinden birkaçı; uzun ve kalın telli saçlara ve esmer tene sahip olmalarıdır. Aynı zamanda aslan kadınının boyu kısa veya orta boylarda olduğu söylenilebilir. Koyu renk gözlere sahip olan aslan kadınları, bakışlarıyla etkileme yeteneğine sahiptir. İstisna olarak bazı aslan kadınları kilolu olsa da birçoğunun, güzel bir fiziğe sahip olduğu bilinir. 

Aslan Burcu Kadınlarının Bütün Özellikleri Nelerdir? 

Aslan burcu kadını genel olarak her zaman akıllıdır. Akıllarını kullanan aslan burcu kadının çok çekici olduğu bilinmektedir. Fakat aslan kadınları oldukça kibirlilerdir. Aslan kadınlarının çok fazla mükemmeliyetçi oldukları söylenilebilir. Yapmacık karaktere sahip değildir. Aynı zamanda yapmacık kişilere de katlanamazlar. 

Aslan Burcunun Olumlu ve Olumsuz Yönleri Nelerdir? 

Olumlu özellikler arasında; eğlenceli, gururlu, iyi ve sorumluluk sahibi olduğu söylenebilir. Düşünceleri geniştir. Ayrıca aslan kadınının çok gururlu olduğu söylenilebilir. Olumsuz özellikleri arasında; bencil olduğu yer alır. Ayrıca aslan burcunun kadınlarının düşüncelerini değiştirmek çok zordur. Aşırı derecede savurgan olması da aslan kadınının olumsuz yönlerinden birisidir. Aynı zamanda sinirli olması nedeniyle kaba olabilmektedirler. 

Aslan Burcu Kadını Nelerden Hoşlanır? 

Aslan burcu kadınının, spor yapmaktan, dışarıda arkadaşları ile zaman geçirmekten, yemek yemekten, yemek hazırlamaktan, tehlikeli işler yapmaktan hoşlandığı bilinmektedir. 

Aslan Burcu Kadını Nasıl Erkeklerden Hoşlanır? 

Öncelikle, aslan kadınını etkilemek için yapmacık olmamak gerekir. Aslan burcu kadınının sözlerinin dikkate alınması erkekler için oldukça önemli bir etkendir. Kısıtlama yapan erkeklerden hiç hoşlanmazlar. Bu yüzden erkeklerin aslan burcu kadınını kısıtlamaması, aynı zamanda da fazla kıskanılmaması gerekir. Aslan burcu kadınının çok zor bir karakter olmasından dolayı, erkeklerin çok çabalaması gerekir. Hoşgörülü erkeklerin aslan kadınında yeri ayrı olduğundan, aslan kadınlarına yaklaşacak olan erkeklerin bunu göz önünde bulundurması gerekir.