Anadolubank Kredi Kartı Şifresi Öğrenme

Anadolubank Kredi Kartı Şifresi Öğrenme
Anadolubank 1977 yılında İstanbul’da kurulan ve kurulduğu yıldan bu yana Türk bankacılığının gelişen, dinamik, ayrıcalıklı bankasıdır. Kısa sürede etkin bir yapılanma sürecine girip performansını sürekli olarak artırmıştır.
Kredi Kartları
200.000’i aşkın üye iş yerlerinde Anadolubank kredi kartlarının avantajlarından yararlanabilirsiniz. Aynı zamanda kredi kartınızı Visa ve Mastercard amblemi gördüğünüz her yerde yurt içi yurt dışı fark etmeksizin kullanabilirsiniz. Anadolubank Worldcard başvurusu için size en yakın Anadolubank şubesine başvurabilirsiniz.
Kredi Kartı Şifrenizi Öğrenme
Anadolubank kredi kartı şifrenizi öğrenmek istiyorsanız bir kaç farklı yoldan öğrenebilirsiniz. İlk olarak parolanızı unuttuysanız veya bloke parolanız bloke olduysa 0850 225 55 50 numaralı Anadolubank Çağrı Merkezi’ni arayarak yeni parola talebinde bulunabilir veya parola blokenizi kaldırabilirsiniz. Bir diğer yöntem ise Anadolubank internet şubesi aracılığıyla parola almak olacaktır.
Anadolubank İnternet Şube Başvuru ve Parola İşlemleri
Anadolubank bireysel internet şubesine 24 saat her yerden erişim sağlayabilirsiniz. Bu yöntem aynı zamanda size zaman tasarrufu da sağlar. Para çekme hariç bütün bankacılık işlemlerinizi Anadolubank internet şubesi ile gerçekleştirebilirsiniz. Eğer ilk defa giriş yapacaksanız https://isube.anadolubank.com.tr/ibanking/application.html adresinden internet şube kullanımınızı aktif edip işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Bu işlemleriniz için Anadolubank Tek Kullanımlık Şifre uygulamalarını OTP Şifre, SMS OTP, Anadolubank Şifreci olarak üç şekilde kullanabilirsiniz.
Anadolubank İnternet Bankacılığı Tek Kullanımlık Şifre Uygulamaları
OTP cihazı her kullanıldığında her müşteri için özel yeni ve belirli bir süre geçerli olan tek kullanımlık şifre üreten cihazdır. OTP cihazına internet şubesi, ”Diğer İşlemler/Tek Kullanımlık Şifre İşlemleri/OTP Cihazı Başvuru” kısmından başvurabilirsiniz.
SMS OTP ise İnternet Şubesi’ne bağlandığınızda ”Şifre” alanına geldiğinizde, cep telefonunuza SMS ile tek kullanımlık şifre gönderilmesidir. Aldığınız SMS şifresini ”Şifre” bölümüne yazıp İnternet Şubesi’ne giriş yapabilirsiniz. SMS ücretleri banka tarafından karşılanmaktadır. Anadolubank Şifreci, cep telefonuna yükleyeceğiniz bir uygulama aracılığıyla tek kullanımlık şifre almanızı sağlayacak bir üründür. Bu ürüne Anadolubank İnternet Şubesi’nden ”Diğer İşlemler/Tek Kullanımlık Şifre İşlemleri/Anadolubank Şifreci Başvurusu” menüsünden ulaşabilir ve başvuru yapabilirsiniz.
Anadolubank Kredi Kartı Şifresi öğrenme ve İnternet Bankacılığı başvurusunda bulunmak ve konu hakkında daha ayrıntılı bilgi almak için bir diğer seçenek olarak sizi Anadolubank şubelerine bekliyoruz.

YORUMLAR YAZ

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.