Albaraka Türk Banka Kartı Şifresi Öğrenme

Albaraka Türk Banka Kartı Şifresi Öğrenme
Albaraka Türk banka kartı ile 7/24 alışveriş yapabilir, nakit ihtiyaçlarınızı karşılayabilir ve şubeye gitmeden tüm işlemlerinizi mobil bankacılık aracılığı ile gerçekleştirebilirsiniz. Eğer banka kartı şifrenizi unuttuysanız ve bu işlemleri gerçekleştiremiyor iseniz, her türlü şifre işleminizi internet bankacılığı veya telefon bankacılığı yolu ile gerçekleştirebilirsiniz.
Albaraka Türk Banka Kartı Şifresi Nasıl Alabilirim?
Albaraka Türk banka kartı şifrenizi unuttuysanız, başında alan kodu olmadan 444 5 666 veya 0850 222 5 666 numarasını tuşlayarak veya herhangi bir Albaraka Türk banka şubesine giderek kolayca şifre alabilirsiniz. Bunun yanı sıra mobil bankacılık için internet şifresi alarak, borç ödeme, EFT ve havale gibi işlemlerinizi internet bankacılığı aracılığı ile gerçekleştirebilirsiniz.
Şifremi Unutursam Ne Yapmalıyım?
İnternet şubesi başvurusunda bulunduktan sonra cep telefonu numaranıza gönderilmiş olan şifrenizi unuttuysanız, banka kartınız ile telefon bankacılığı veya internet şubesini kullanarak yeni bir şifre edinebilir ya da herhangi bir Albaraka Türk şubesine giderek başvuru yapabilirsiniz. Bunun yanı sıra bankayı arayarak şifre almanız da mümkündür.
İnternet şubesi aracılığı ile şifrenizi yenilemek için yapmanız gereken Albaraka Türk bankasının resmi sitesine giderek şifremi unuttum seçeneğini seçmek olacaktır. Seçtikten hemen sonra karşınıza çıkacak olan sayfada banka kartı şifreniz ve vadesini boş alanlara yazmanız istenecektir. Bu alanları doldurduktan sonra cep telefonunuza onay mesajı gelecek ve işleminiz tamamlanacaktır.
İnternet Şubesi Şifresi Nasıl Alabilirim?
İnternet şubesi şifresini iki şekilde alabilirsiniz. Bunlardan ilki olan anında şifre yöntemi ile kolayca internet şubesi şifresi alabilirsiniz. Bunun için yapmanız gereken kredi kartınızı veya banka kartınızı kullanmak olacaktır. Kart seçiminizi yaptıktan hemen sonra sanal klavye ile kart numaranızı ve şifrenizi girerek devam ediniz. Albaraka Türk internet şubesi şifresi için bir sonraki yapmanız gereken ise banka kartınız veya kredi kartınızın üzeri de bulunan kart vadesini tuşlamak olacaktır. Bu işlemin ardından telefonunuza gelecek olan bilgi mesajı ile işleminizin tamamlanmış olduğundan emin olabilirsiniz. İnternet şifresi almak için ikinci bir yöntem olarak size en yakın Albaraka Türk banka şubesine uğrayarak şifre isteyebilirsiniz.

YORUMLAR YAZ

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.