Akrep Burcu Erkeğinin Özellikleri Nelerdir

Burçlar içerisinde en karmaşık özelliklere sahip olan Akrep burcu erkeğidir. Gizemli, ketum ve çözülmesi güç bir düşünce yapısı vardır. Arzuyu ve duygusallığı içinde barındıran Akrep erkeği ile hayat hiçbir zaman tek düze olarak yaşanmaz. 

Karakteristik özellikleri: 

Dışarıdan neşeli, eğlenmeyi ve eğlendirmeyi seven bir görüntü çizerler. Ancak iç dünyalarında birden fazla duyguyu aynı anda yaşayıp özellikle karamsarlık yaşamakta hiç de sıkıntı çekmezler. Akrep erkeği bazen ne hissettiğini bilemez ancak mevcut durumu da bozmak istemez, çünkü ilişkisi için çok fazla tutku ve detay vardır düşüncelerinde. Üzerine ne kadar giderseniz gidin eğer aklındakini paylaşmak istemiyorsa hiçbir şekilde konuşturulamaz. Bir şey söylemiş olmak için asla konuşmaz. Akrep erkeğinin en belirgin özelliği ise kıskanç olmalarıdır. 

Ancak bu yönlerini çoğunlukla hissettirmezler. Ama hiç olmadık bir zamanda da kıskançlıkları yüzünden tüm dengelerini kaybedebilirler. Eğer içlerine bir şüphe düşmüşse o işin aslını öğrenmeden olayı kapatmazlar. Ve bazen hiç şüphelendirmeden işin aslını öğrenebilirler. Haksızlık yapılmasından nefret ederler ve haksızlığa şahit olmuşlarsa hiç düşünmeden kendilerini ortaya atıp yardım ederler. 

İş ve kariyer: 

Akrep erkeği için kariyer çok önemlidir. Hangi işi yaparlarsa yapsınlar mutlaka en tepede olmaları gerekir. Çünkü ne istediğini her zaman bilen bir burçtur. Bu özellikleri nedeniyle iş hayatında daima başarılı olurlar. Akrep burcu erkeğinin en büyük ideali kendi işini kurup başarılı olmaktır. 

Aşk hayatında Akrep erkeği

Akrep burcu erkeği aşık olduğu zaman hiçbir kural onlar için geçerli değildir. Hayatlarının her noktasında olduğu gibi aşk hayatında da saygı ister. Aşık olduğu kadını hayatının her noktasında yanında ister. Ancak ilişkide güven onlar için çok önemlidir. Eğer güven duygusunu tam olarak oluşturamazsa kıskançlıklarını engellemekte zorluk çekerler.

YORUMLAR YAZ

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.