Akbank Axess Kredi Kartı Başvurusu Yapma

Akbank Axess Kredi Kartı Başvurusu Yapma
Günümüzde kredi kartları herkesin kullandığı ayın sonunu getirebilmek için kurtarıcısı olan bankaların bize sunduğu bir hizmettir. Maaşınıza, gelirinize bağlı olarak belli bir limit kullanma hakkını banka size sunar. Kredi kartı düzgün kullanıldığında gayet güzel bir hizmettir ve çoğu zaman kurtarıcımız olabilir ama kredi kartı bilinçsiz kullanıldığında başımıza birçok iş açıp bizi borçlarla baş başa bırakabilir. Ülkemizde birçok banka ve bu bankalara ait birçok kredi kartı hizmeti bulunmaktadır. Bunlardan Akbank’a ait kredi kartı hizmeti olan Axess kredi kartını ele alalım. Akbank Axess kredi kartı başvurusu yapma hakkında kısaca bilgi vermek gerekirse; Akbank bu hizmete sahip olabilmek için müşterilerine iki seçenek sunuyor.
Şubeden Kredi Kartı Başvurusu
Bankaya gidip müşteri temsilcileri ile görüşüp yüz yüze şartları öğrenip maaş bordrosu, ikametgah gibi bazı belgeleri elden teslim ederek başvuru yapıp onay süreci tamamlandığında bankanın geri dönüş yapmasını bekleyebilirsiniz.
Axess Online Kredi Kartı Başvurusu
Axess kredi kartının web sitesi olan http://www.axess.com.tr‘ye girerek ön başvuru formunu doldurup bankanın size ön onay SMS’İ atmasını veya müşteri temsilcilerinin sizi aramasını bekleyebilirsiniz. Onay işlemi tamamlandıktan sonra istenen belgeler ile en yakın Akbank şubesine giderek başvurunuzu tamamlamanız gerekmektedir. Kredi kartı başvurunuzun onaylanıp onaylanmayacağından tam olarak emin değilseniz ön onay için web sitesinden başvuru yapabilirsiniz.
Akbank Müşteri Hizmetleri
7 gün 24 saat boyunca Akbank müşteri hizmetlerine 444 25 25 numaralı telefondan ulaşarak bilgi alabilirsiniz. Ayrıca kredi kartları faiz ve limit oranları hakkında detaylı bilgiyi http://www.axess.com.tr adresinden öğrenebilir veya 444 25 25 numaralı telefonu arayarak müşteri hizmetleri çalışanlarından detaylı faiz ve limit oranları hakkında bilgi almak mümkündür.