Akbank Açılış Saati Kaçta Açılıyor

Akbank Açılış Saati, Kaçta Açılıyor?
Özel sektörün önde gelen bankaları arasında yer alan ve Türkiye’de yüzlerce şubesi bulunan Akbank Türkiye’nin güçlü bankaları arasında gösterilmiştir. Her zaman güvenilen banka olan Akbank, haliyle müşteri potansiyeli yoğunluğuna karşın, yeteri kapasiteye de sahiptir. Müşterilerin Akbank’ın hangi günler açık olduğunu hakkında bilgi sahibi olabilmeleri en doğal haklarıdır. Akbank mesai saatleri herhangi bir işlemden dolayı bankaya gidecek olan müşteri için çok fazla önem taşır. Bazı bölgelerde değişiklik göstermesine rağmen Akbank çalışma saatleri birçok şubesinde aynı mesai saatleri geçerli olmaktadır.
Akbank Müşteri Hizmetleri Numarası Nedir?
Akbank da diğer bankalarda olduğu gibi internet bankacılığı ve telefon bankacılığı gibi teknolojinin yer aldığı alanlarda da müşterilerine hizmetler vermektedir. Kredi kartınızın çalınması ve kaybolması gibi durumlarda ilk yapacağınız işlem bir şubeye gitmek yerine daha hızlı bir işlem olan 444 25 25 ya da 0850 222 25 25 numaralı müşteri hizmetlerini aramaktır. Çağrı merkezi ile günün her saati 24 saat bağlantı yapılabilir, kredi kartları ödemeleri gibi birçok işlemler çok kısa sürede gerçekleştirilebilir. Birçok işlem müşteri hizmetleri gibi ATM’lerden de yapılabilir.
Akbank Çalışma Saatleri
Akbank açılış saati hafta içi sabah saat 09.00 olarak belirlenmiştir. Türkiye de yer alan bütün Akbank şubelerinde mesai saatleri sabah saat 09.00’da başlamaktadır. Akbank kapanış saati ise, hafta içi akşam 17.30 olarak belirlenmiştir. Bütün Akbank şubelerinde mesai akşam 17.30’da bitmektedir. Akbank şubelerinde öğle arası molası ise 12.30 ile 13.30 saatleri arasında kullanılmaktadır.
Akbank Resmi Tatillerde Açık Mıdır?
Akbank resmi tatillerde açık değildir. Ayrıca hafta sonları da resmi tatil olduğundan, hafta sonu da açık değildir. Bölgelere göre istisnai değişiklik olabileceği ihtimali de değerlendirilir ise hafta sonu veya diğer resmi tatillerde açık Akbank var ise bu konu müşteri hizmetlerinden öğrenilebilmektedir.

YORUMLAR YAZ

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.