Garanti Şube

1946 yılında Ankara’da kurulan Garanti Bankası, sektörünün her alanında hizmet vermesinden dolayı, tüm bankacılık işlemlerinin yapılabildiği ikinci özel büyük bankamızdır. Ülke genelinde 922, ülke dışında ise 8 şubesi bulunan Garanti Bankası, yoğun müşteri kitlesine rağmen, kendisine farklı alanlarda gelen her finansal talebi karşılayan kapasitede. Birtakım sosyal sorumluluk projelerinde yer alması ve çeşitli projelere sponsor olması, Garanti Bankası’nı diğer bankalardan ayıran ve müşteri kitlesini yoğunlaştıran özellikleridir.

Garanti Şube Hakkında

Garanti Bankası, başta müşterilerinin finansal ihtiyaçlarına çözüm bulmak kaydıyla, çeşitli faaliyetleriyle topluma ve çevreye karşı duyarlılığını her zaman belli etmekte, faydalı her projenin içerisinde yer almaktadır. Genel merkezi İstanbul Beşiktaş’ta bulunan Garanti Bankası’nın, ülke genelindeki 922 şubesinden, vatandaşların dönem dönem ihtiyaç duyduğu tüm finansal işlemler yapılabilir. Para çekme, para yatırma, kredi çekme, kredi hesaplama havale, eft, fatura ve MTV ödeme gibi tüm mali işlemler, Garanti Bankası şubelerinden kolaylıkla halledilebilir.

Garanti İnternet Şubesi

Son zamanlarda yaşanan teknolojik gelişmelerin kaçınılmaz bir sonucu olan internet bankacılığı, Garanti Bankası’nın profesyonelliğiyle kullanıcılara kolaylık sağlayan bir hizmet durumunda. Garanti İnternet Şubesi, bankacılık işlemleri adına her işlemin mobil şubeden yapılabiliyor olmasından dolayı, vatandaşları banka kuyruğunda bekleme sıkıntısından kurtaran, önemli bir hizmettir. Garanti İnternet Şubesi’nden, para aktarmadan kredi başvurusuna, fatura ödemeden finansal işlemler hakkında bilgi almaya kadar akla gelebilecek her hizmet gerçekleştirilebilmektedir. Hem de son derece güvenli şekilde. Aynı Garanti şubelerdeki gibi, bireysel ve kurumsal diye kategorileri bulunan internet şubesinden, her kullanıcı kendine uygun olan kategoriyi seçip işlem yapabilir. İnternet şubesi ve daha da avantajlı ve herkesin her an ulaşabileceği yapıdaki cep şubesi, bankacılık işlemlerinin hem kullanıcılar hem de çalışanlar tarafından işini kolaylaştırmaktadır. İhtiyaç duyulan finansal işlemi, saatlerce bankada sıra beklemek yerine cepten çok kısa bir sürede gerçekleştirmek, bankacılık sektörünün en büyük yenilik ve avantajıdır.

Teknolojik altyapısı, internet ve cep şubeleri, çağrı merkezi ve insan ile çevreye karşı duyarlılığı sayesinde Garanti Bankası, finansal işlemler için en çok tercih edilen bankadır. Teknolojik gelişmeler, müşteri ilişkileri ve deneyimi ile yaşanan sürekli gelişmeye bağlı olarak farkını açıkça ortay koyan Garanti Bankası’nın ister şubelerinden ister internet ve cep şubelerinden finansal işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Ayrıca, Garanti Bankası’nın, kendi bünyesinde gerçekleştirdiği ikinci el araç satışından da faydalanabilirsiniz. Müşteri ihtiyaçlarını en iyi şekilde düşünerek bünyesinde birçok hizmet veren Garanti şubelerinden, ihtiyacına göre herkes profesyonel bankacılık hizmeti alabilir.

YORUMLAR YAZ

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.