Garanti Cep Şubesine Giriş

Garanti cep şubesi ile gün içerisinde bankacılık ile ilgili işlemleri hızlı ve kolay bir şekilde yapabilirsiniz. Bu kolaylığa erişmek için akıllı telefonunuza mobil uygulamayı yüklemeniz yeterli olmaktadır. Uygulama içerisinde bulunan yapay zeka, QR kod ile para transferi, QR kod ile para çekme ya da yatırma gibi hayatınızı kolaylaştıracak teknolojik gelişmeleri kullanabilirsiniz. Garanti Bankası müşterisi iseniz bu özellikler hayatınızı oldukça kolaylaştıracaktır.

Garanti Cep Şubesine Giriş Nasıl Yapılmaktadır?

Akıllı telefonunuza Garanti cep şubesi uygulamasını indirmek ilk adım olmaktadır. Uygulamayı indirmenizin ardından T.C kimlik numaranız ya da Garanti Bankası müşteri numaranız ve şifreniz ile giriş yapmaktasınız. Ek olarak Garanti cep şubesine giriş yapmak için Garanti İnternet parolanızı da kullana bilirsiniz.

Kullandığınız akıllı telefon ile müşteri numaranız eşleşmektedir. Bu sayede akıllı telefonunuzda Garanti cep şube uygulamasını sadece siz kullanabilmektesiniz. Akıllı telefonunuz ve Garanti cep şubesi uygulamasının eşleşmesi ardından tek bir parola ile oldukça basit bir şekilde uygulamaya giriş yapabilir ve bütün banka işlemlerinizi kolay bir şekilde yapabilirsiniz. Ek olarak güvenliği arttırmak isterseniz başvuracağınız cep şifrematik isimli uygulama ile garanti cep şubenizin parolasını daha güvenli bir hale getirebilirsiniz. Garanti cep şubesi uygulamasında giriş seçeneklerinde bulunan göz tanıma ile giriş olarak adlandırılan seçeneği seçtiğinizde ise akıllı telefonunuzdan göz tanımasını ayarlayarak şifre girmeden kolay, hızlı ve güvenli bir giriş sağlayabilirsiniz.

Garanti Cep Şubesi Uygulamasına İlk Giriş İçin Parola Almak

Garanti cep şubesi uygulamasını indirdiğinizde ilk kez şifre almanız gerekmektedir. Bu şifre alma işlemi ile uygulamaya giriş şifrenizi belirlemiş olursunuz. Garanti cep şubesi uygulamasına şifre almak için paracard ya da kredi kartı şifreniz ile birlikte cep telefonu numaranız gerekmektedir. Uygulama içerisinde bulunan gerekli alanları doldurduktan sonra Garanti bankası tarafından size bir kısa mesaj gelecektir. Gelen mesajda bulunan şifreyi girdikten sonra uygulama içerisinden kendi şifrenizi oluşturabilirsiniz. Ayrıca Garanti cep şubesi uygulamasına giriş yapmak için Garanti İnternet şifresini de kullanabilirsiniz. Böylece uygulama ve İnternet için ayrı şifreler belirlemenize gerek kalmadan uygulamayı kullanabilirsiniz.

YORUMLAR YAZ

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.