Garanti Cep Bankacılığı

Garanti Bankası İnternet Cep Şubesi İle İlgili Bilgiler

Garanti Bankası, çok çeşitli teknolojik ve elektronik iletişim araçları ile gelişmiş bir bankacılık hizmetini müşterilerine sunan modern bankalardan bir tanesidir. Birkaç senedir yenileyerek en modern haline soktuğu İnternet Cep Bankacılığı Garanti hizmeti ile birçok işlemin şubelere gelinmeden veya müşteri hizmetleri aranmadan pratik bir şekilde yapılmasının önünü açan Garanti Bankası, bu cep bankacılığı işlemleri için her türlü işletim sistemine uyumlu cep uygulamaları da geliştirmiştir.

İnternet Cep Bankacılığı sayesinde belli kişisel bilgilerinizi girerek ve her sisteme girişinizde size gönderilecek olan tek seferlik kodu da girerek rahatlıkla neredeyse her işlemi gerçekleştirmeniz mümkün. Ayrıca internet cep bankacılığı kullanan kişilere özel olarak oluşturulan sürpriz fırsatlardan da yararlanma şansı bulabilirsiniz.

Garanti İnternet Cep Bankacılığı hizmetinden yararlanmak istiyorsanız öncelikle bankanızla görüşerek kartınızı veya hesabınızı internet cep bankacılığına açtırmak istediğiniz ile ilgili bir talep oluşturmanız gerekmektedir. Aksi takdirde bu hizmetten yararlanmanız mümkün değildir. Talebiniz alındıktan sonra telefonunuza ilgili uygulamayı girerek bilgilerini girmeniz gerekmektedir. Daha sonra, kaydedilmiş bir profile sahip olacaksınız. Bu kaydedilmiş profiliniz ise zamanla yalnızca şifre girerek de ulaşabileceğiniz bir profil halini almaktadır.

İnternet Cep Bankacılığı Garanti’den Hangi İşlemleri Yapabilirim?

Garanti İnternet Cep Bankacılığı’nda yapılabilen işlemler arasında öncelikle en temel bankacılık gişe işlemleri yer almaktadır. Para yatırma, para çekme, IBAN üzerinden havale, EFT, fatura ödeme, kredi kartı borcu ödeme, karta para yatırma gibi işlemler tek tıkla hemen halledilebilmektedir. Bunun dışında, yeni Garanti sanal kart nasıl oluşturabilirim diye soranlar dikkat, İnternet Bankacılığı üzerinden başka hiçbir ek ücret veya başvuru olmaksızın rahatlıkla sanal kartınızı Garanti Bankası’ndan oluşturabilirsiniz. Yapmanız gereken şey, internet bankacılığı portalı üzerinden kartlarım sekmesine girmek ve ilgili yerlere tıklayarak işleminizi bitirmektir.

Garanti İnternet Bankacılığı, size hesap ekstrenizi, yıllık, aylık veya dönemlik hesap akışlarınızı, gelir gider durumlarınızı gösterir. Ayrıca Garanti Bankası İnternet Cep Şubesi aracılığı ile istediğiniz sayıda faturanıza otomatik ödeme talimatı vermeniz de mümkündür.

Garanti İnternet Cep Bankacılığı Güvenli Midir?

Garanti İnternet Cep Bankacılığı kullanmak konusunda güvenlikten dolayı bir soru işaretiniz var ise, Garantş İnternet Bankacılığı’nın tamamen güvenli olduğunu söylemek mümkün. Kişisel olarak belirleyecek olduğunu şifreniz, her giriş yapacağınızda telefonunuza gelecek tek kullanımlık şifreniz ve büyük meblağlar üzerinden işlem yaparken yine cep telefonunuza gelen onay şifreniz kullanılarak yapılan bütün işlemler ikili, kimi zaman üçlü onay sisteminden geçmektedir. Bu açıdan mümkün olduğunca korunaklı bir sistem içerisinde işlem yaptığınızı unutmayınız.