Garanti Bankası

Garanti Bankası

Garanti Bankası son yılların en çalışkan bankalarından bir tanesidir. Özellikle Dijital bankacılık alanında yaptığı yeniliklere birçok ödül almaya hak kazanan ve hem Ülkemizde Hem de birçok Avrupa ülkesinde bu alanda en iyi bankalar arasında yer almıştır. Banka 1946 yılında Ankara’da kurulmuştur. 353.90 Milyar TL büyüklüğüyle Türkiye’nin en büyük 2.özel bankası konumundadır. Özellikle projelere verdiği desteklerle de bilinen banka 2017 yılında Türkiye’nin en iyi bankası ödülüne layık görüldü. Son olarak da Boğaziçi Üniversitesi Bilişim Kulübü Garanti Bankasını teknoloji en iyi kullanan banka ödülüne layık görmüştür.

Garanti Bankası İletişim Bilgisi
Garanti bankasına günün her saati ulaşabilirsiniz. Ayrıca mesai saatleri içerisinde şubeleri de arayabilir ve işlemlerinizle ilgili bilgi alabilirsiniz.

Garanti Bankası iletişim telefonu: 444 0 333, 0850 222 0 333

Yurt dışından ulaşım: +90 212 444 0 333, +90 850 222 0 333

Merkezi: Levent Nispetiye Mah. Aytar Cad. No:2 Beşiktaş 34340 İstanbul adresinde bulunmaktadır.

Genel merkezin yanı sıra direk şubelerden de iletişim kurabilirsiniz. Hesaplarınızın olduğu şubeyi veya direk müşteri temsilcinizi arayarak işlemleriniz ve hesaplarınız hakkında bilgi alabilirsiniz.

Garanti Bankası dijital alanda çok büyük yatırımları olan ve kendini bu alanda ispatlamış bir bankadır. Özellikle son yıllarda Ugi gibi bir karakter tasarlayarak internet bankacılığının önemini ve işlem yapma yönünden faydalarını müşterilerine göstermeyi ve kullanımı artırmayı hedeflemektedir. Oldukça da başarılı olan banka bu alanda Türkiye’de en çok tercih edilen ilk 3 banka arasındadır.

Garanti Bankası Şubeleri
Bankanın yurt içinde 928 Şubesi bulunmaktadır. Ayrıca Kıbrıs’ta 7 şubesi ve Malta’da da 1 şubesi bulunmaktadır. Yurt dışında ise toplam 8 şubesi bulunan Garanti Bankasında 18.600 çalışan bulunmaktadır.

En son teknolojiye sahip Yurt içi ve Yurt dışında 5 Binden fazla ATM’si bulunan bankanın müşterilerine sunduğu imkânlar arasında tüketici kredileri, konut kredileri, taşıt kredileri olduğu kadar destek kredileri de yer almaktadır. Kendini sürekli yenileyen bankanın iş modelinde sürdürebilir kalkınma, çalışanlarına sürekli mutlu bir ortam, müşteri deneyimi ve dijitalleşme alanında ilerlemek yer alıyor.

Garanti Bankası Kariyer
Özellikle bankacılıkta kariyer yapmak isteyen kişiler için iyi bir iş alanıdır. Banka her yıl ihtiyaçları doğrultusunda personel alımı yapıyor. İlk olarak sınav daha sonrasında mülakat olarak gerçekleşen iş görüşmeleri bazen tecrübeli elemanlar söz konusu olduğunda sınavsız da iş verebilmektedir. Bankanın internet sitesi üzerinde yer alan duyurular kısmından güncel haberleri takip edebilir ve alımları ilk olarak sizler öğrenebilirsiniz.