Garanti Bankası Kredi

Garanti Bankası Kredi

Kurulduğu günden bu yana bankacılık sektöründe önemli başarılara imza atan Garanti Bankası müşterilere sağladığı imkânlar ile dikkat çekmektedir. Kredi ve kredi kartı ürünlerinde insanların ihtiyaçlarını karşılamaya yönelik hizmet veren banka bu kapsamda sürekli olarak kampanyalar düzenlemektedir. Bunlar içerisinde önemli bir bölüm kredilerden meydana gelmektedir.

Garanti bankası kredi kampanyaları genellikle en çok talep gören kredi türü olan ihtiyaç kredisi için olmaktadır. Garanti bireysel ihtiyaç kredileri uygun faiz oranı ve vade seçeneklerine sahiptir. Kırk sekiz aya kadar uzanan vade seçenekleri kısa süreli ihtiyaçlar ya da diğer ihtiyaçları karşılamak üzere verilmektedir. Birçok kanaldan başvuru kabul eden Garanti bankası acil anlarda yaşanan nakit sıkıntısını uygun koşullar ile karşılamaktadır.

Garanti Bankası İhtiyaç Kredisi Özellikleri

Garanti bankası ihtiyaç kredisi için gerekli olan ana belgeler nüfus cüzdanı ile gelir belgesidir. Burada gelir belgesinin içeriği çalışma şekline bağlı olarak farklılık göstermektedir. Örneğin kira geliri sahibi olanlar için kiraya konu gayrimenkul tapusu, iki aydan eski olmayan bir tane kira tahsilâtına ilişkin belge ve en fazla iki aylık kira kontratına ihtiyaç vardır. İhtiyaç kredisi başvurusu yapacak olan kişinin SGK kaydının olmaması ya da bu kayıt doğrulanamadığında veya ek gelir beyan edilmek isteniyorsa bu durumda banka tarafından gelir belgesi talep edilmektedir. Bunun yanı sıra krediye başvuran kişi serbest meslek sahibi ya da ücretli çalışan ise bu kişilerden kefil koşulu istenmemektedir.

Garanti Konut Kredisi

Ev sahibi olmak isteyenlerin hayallerine kavuşmasını sağlayan Garanti Mortgage, kredi için başvuruları internet üzerinden de kabul etmektedir. Buna ek olarak bankanın internet sayfasında kredi hesaplama aracı yer almakta ve böylece alınmak istenen konut kredisinin tutarı, geri ödeme planı, faiz oranı ve vade seçenekleri gibi bilgiler bu sayede görülebilmektedir.

İnternet üzerinden Garanti konut kredisi başvurusu için ilk aşamada adı, soyadı, telefon numarası, TC kimlik numarası ve sayfada yer alan doğrulama koduna ihtiyaç vardır. Bu bilgiler doğru ve eksiksiz şekilde girildikten sonra sayfa yönlendirmesi ile başvurunun diğer aşamalarına geçilmekte ve böylece konut kredisi başvurusu tamamlanmaktadır.

YORUMLAR YAZ

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.