Garanti Bankası Kredi Kartı Başvurusu

Garanti Bankası Kredi Kartı Dünyasına Adım Atmaya NE Dersiniz?

Ülkemizin en büyük ve en çok tercih edilen bankaların başında gelen Garanti Bankası, bu unvanını kredi kartları dünyasında da pek kaptırmaya niyetli değil. Bonus kartlar olarak müşterilerine sunduğu ve yaptığı kampanyalarla müşterilerin öncelikli tercihleri arasında olmayı başarıyor. Çıkardığı birçok kart seçeneği ile her ihtiyaca karşılık veren Garanti Bankası kredi kartlarına sahip olmak çok kolay. Tek yapmanız gereken online ya da bir Garanti Bankası Şubesine giderek Garanti Bankası kredi kartı başvurusu yapmak ve daha sonra dilediğiniz karta sahip olarak Garantinin ayrıcalıklı dünyasına katılmak olacaktır. Bankanın sunduğu kredi kartlarının size sunacağı fırsatlar aldığınız kredi kartının türü ile değişiklik göstermektedir. Size özel olarak sunulan kart sayısı oldukça fazladır. Bu kartların hangisinin sizin için daha avantajı olduğuna siz karar vererek başvuracaksınız. Unutmayın ki Garanti Bankası müşterilerine toplamda 26 adet kart sunmaktadır. Bu da 26 faklı seçenek demektir. Hangi kartın sizin için daha avantajı olduğuna bakmak için bu kartları sizin için inceledik.

Garanti Bankasının Ayrıcalıklı Kartları

Garanti Bankası’nda kredi kartı başvurusu yapmadan önce hangi kartların ne gibi fırsatlar sunduğunu bilmeniz fayda olacaktır. İşte bonus dünyasından bazı kartlar.

Çevreyi seviyorsanız Çevreci Bonus kredi kartına başvurarak hem doğayı korursunuz hem de birçok avantajdan faydalanırsınız. Kredi kartı kullanarak küresel ısınmanın önüne geçmeye ne dersiniz.

Fanatik bir taraftar mısınız alışveriş yaptıkça sizinle birlikte takımınızda mı kazansın. O zaman başvuracağın kart taraftarı olduğun takımın bonus kartı olacaktır. Her alış verişte seninle birlikte takımının kazandığı gibi takımına ait mağazalar yaptığın alışverişlerde ekstra indirim ve bonus kazanırsın.

Standart kartlar can sıkıcı olmaya mı başladı o zaman bonus ailesinden kendi tarzını yansıtacak karta başvurarak standart kartlardan kurtulmuş olacaksınız. Kartınız tarzınızı yansıtsın.

Şirket sahipleri işletmeniz için ayrıcalıklı bir karta bonus ailesinin ticari kartlarına başvurarak sahip olabilirsiniz. Bu kartlar sayesinde işletmeniz için birçok kolaylık elde edeceksiniz.

Bu kartların yanında öğrencileri unutmayan Garanti Bankası öğrenciler için avantaj dolu kart olan Bonus Genç Kafası’nı genç müşterilerine sunuyor.

Bu kartlardan birine sahip olmak sizi ayrıcalıklı kılacaktır.