Garanti Bankası internet bankacılığı

Garanti İnternet Bankacılığı

İnternet hayatımıza birçok kolaylık getirdi. Bu kolaylıklara bankacılık sektörü de uzak kalmadı. Bankalar internetin kolaylığını bankacılık işlemlerine uygulamaya başladılar. Bu bankaların başında birçok yeniliği müşterilerine sunma öncülüğünü taşıyan Garanti Bankası gelir. Garanti İnternet bankacılığı müşterilerine birçok kolaylık getirdi. Müşteriler internet bankacılığı aracılığı ile hesaplarını kontrol edebilirler. Her türlü EFT ve havale işlemleri kolayca yapabilirler. Kart bilgilerine ait hesapları görüntüleyebilir. Finansal varlıklarına erişebilirler. Bildirim ayarlarından hesaplara gelen EFT ve havalelerden haberdar olursunuz. Faturalarınızı kolayca ödeyebildiğiniz gibi otomatik ödeme talimatı vererek faturalarınızın ödeme tarihini geçirmemiş olursunuz. Bunlar başlıca kolaylıklardır. Şimdi bankanın bize sunduğu kolaylıkları detaylı bir şekilde inceleyelim.

Garanti İnternet Bankacılığı Hayatımıza Nasıl Kolaylıklar Getiriyor

İnternet bankacılığı parolanızı kolay bir şekilde Paracard’ınız ya da kredi kartınızı kullanarak Parola Yenile/Al sekmesinden alabilirsiniz. Eğer bu kartlara sahip değilseniz Garanti’yi arayarak müşteri temsilcileri yardımıyla internet parolanızı kolay bir şekilde oluşturabilir ve internet bankacılığının kolaylığından istifade edebilirsiniz. Oluşturduğunuz parolayı yine aynı şekilde yenileyebilirsiniz.

Bireysel ve kurumsal hesap kullanan müşterilerine hızlı geçiş butonu sayesinde her seferinde müşteri numarası, parola ve kullanıcı kodu kullanmaktan kurtarır ve tek şifre ile işlem yapma kolaylığı sağlar. Günümüzde birçok resmi işimizi yaptığımız e-Devlet kapısına Garanti İnternet Bankacılığı parolanız ile erişim sağlarsınız. İnternet bankacılığında EFT ve havale işlemlerini yapabileceğiniz biliyorsunuz peki bu işlemi kredi kartında yapabileceğinizi biliyor muydunuz? İşte Garanti Bankası İnternet şubesinden 24 saat kredi kartından EFT ve havale yapabiliyorsunuz. Bazı bankalarda bu işleme nakit avans faizi uygulanmaktadır. Oysa Garanti bankasında bu işlem için faiz uygulanmaz ve ekstra bir ücret hesabınıza yansımaz. Döviz transferi yani Swift işlemlerini internet bankacılığından kolayca yapabilirsiniz. Dilediğiniz yurt içi ve yurt dışı bankalarına döviz gönderip alabilirsiniz. Western Union acentelerine para göndermek ve para almak Garanti internet bankacılığı ile sadece birkaç dakika sürer. İnsanların en çok hata yaptıkları nokta gelir ve giderlerini hesaplayamamalarıdır. Buda birçok soruna yol açmaktadır. Garanti internet bankacılığı gelir giderleriniz tarihsel bir veride ve grafikler yardımıyla görüntüler. Bu sayede harcamalarınızı yaparken daha dikkatli davranır gelirinizden çok harcamamış olursunuz. Ekonomi piyasalarında işlem yapmak Garanti internet bankacılığı ile çok kolay. İstediğiniz zaman döviz, altın, değerli madenler alıp satabilirsiniz. Günün 24 saatinde paritelerde işlem yaparak yatırım yapabilirsiniz. Borsa İstanbul’da hisse senedi alıp satarak para kazanabilirsiniz. Bu kadar çok işlemi şubeye gitmeden oturduğunuz yerden yapma kolaylığı Garanti Bankası internet şubesiyle mümkün.

YORUMLAR YAZ

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.