Garanti Bankamatik

Garanti Bankamatik

Garanti bankası ülkenin dört bir yanında şubeleri ve bankamatikleri ile müşterilerinin bankacılık işlemlerini gerçekleştirmektedir. Hizmet ağının geniş olması işlemlerin daha hızlı ve kolay şekilde yapılmasını sağlamaktadır. Bunun için pek çok noktada bankamatikleri bulunmaktadır. Paramatik ismi verilen bu cihazlarda birçok işlem yapılabilmektedir.

Garanti bankası paramatikler içerisinde en sık yapılan işlemler arasında para çekme yatırma, havale, eft yer almaktadır. Para transferine yönelik bu işlemler ile banka şubesinde sıra beklemeden kısa süre içerisinde nakit akışı gerçekleşmektedir. Bankaya ait çok sayıda paramatik bulunması müşteriler için avantaj sağlamaktadır. Hangi ilde nerede şube ve paramatik bulunduğunu öğrenmek için bankanın internet sitesinde paramatik arama bölümü bulunmaktadır. Bu sayede il ve ilçe seçilerek en yakın Garanti noktasına rahatlıkla ulaşılabilmektedir.

Garanti Bankası Paramatik

Garanti bankası paramatikler ile bankaya ait paracard ya da kredi kartları ile haftanın yedi günü yirmi dört saat boyunca işlem yapılabilmektedir. Buraya yatırılan apara anında müşteri hesabına geçmekte, kredi kartı ödemeleri kısa süre içerisinde tamamlanmaktadır. Buna ek olarak paramatikler insanları fatura ödeme derdinden de kurtarmakta, faturalar kolayca ödenebilmektedir. Bu sayede şubelerde geçirilen vakit kişisel vakte dönüştürülmektedir.

Garanti paramatikler paracard ya da kredi kartı haricinde kartsız işlem yapmak için de uygundur. Kartsız olarak genellikle para yatırma kredi kartı borcu ödeme, EFT, havale, fatura ödeme, nakit avans çekme, kredi başvurusu gibi işlemler yapılmaktadır. Bu paramatikleri kullanmak için illa bankanın müşteri olmak gerekmemektedir. Müşteri olmadan paramatikler sayesinde cep telefonu operatörlerine TL yükleme işlemi de gerçekleştirilebilmektedir.

Garanti Bankası Şube Ve Paramatik

Garanti paramatikler ile QR kod ile para çekme yatırma, döviz işlemleri, vergi ödeme gibi işlemler de yapılmaktadır. Paramatiklerden yapılacak işlemler için günlük işlem limiti bulunmaktadır. Bu limitler para yatırma ve kredi kartı borcu ödeme için 12000 iken QR kod ile para çekme için 3000 lira olarak belirlenmiştir. Buna ek olarak banka günlük para çekme limitini de iki bin lira olarak belirlemiştir. Bu sınır paramatikler için geçerli olup Garanti bankası şubeleri her türlü işlem için uygun olmaktadır.

YORUMLAR YAZ

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.