CepBank Garanti

CepBank Garanti

CepBank Garanti ile internet bankacılığına bile gerek kalmadan birçok işlem yapabilirsiniz. İnternet bankacılığı sayesinde şubelere göre çok daha hızlı yapılan işlemler cepbank ile daha da hızlanıyor. Cepbank sayesinde para gönderme işlemini sadece sms atarak yapabilirsiniz. Parayı gönderdiğiniz kişi herhangi bir atm’den gönderdiğiniz parayı anında çekebilir. Bunun dışında cepbank birçok hayat kolaylaştıran işlemler sunuyor. Bu teknolojiyi Türkiye’de sadece Garanti bankası kullanıyor. Uygulamaya geçtiği günden beri oldukça iyi yorumlar alan CepBank’ın önümüzdeki günlerde geliştirilmeye devam edeceği düşünülüyor.

CepBank Üzerinden Hangi İşlemler Yapılıyor?

Cepbank hizmet kapasitesi her geçen gün arttırılıyor. Ödeme işlemlerinizi en kısa süre içerisinde yapmanızı sağlayan bu teknolojiyi kullanmak oldukça kolay. Başvurunuzu hemen yapabilir ve size sunulan şu hizmetlerden yararlanabilirsiniz;

– CepBank ile para gönderme işlemleri yapabilirsiniz.
– CepBank ile EFT – Havale işlemleri yapabilirsiniz.
– Cepbank ile cebe ve karta hemen para gönderme yapabilirsiniz.
– Cepbank ile kredi kartı aracılığıyla GSM TL yükleyebilirsiniz.
– CepBank ile kredi kartı borçlarınızı ödeyebilirsiniz.
– CepBank ile şans oyunlarına ödeme yapabilirsiniz.
– CepBank ile OGS ödeme işlemleri yapabilirsiniz.

Cepbank Limitleri ise şu şekildedir;

– Günlük en fazla 500 TL en fazla ise 2 adet işlem
– Haftalık en fazla 1000 TL ve toplam 4 adet işlem
– Aylık en fazla 1500 TL ve toplam 6 işlem olarak ayarlanmıştır.
– Para gönderildikten sonra 24 saat içerisinde çekilmelidir.

CepBank Başvurusu Nasıl Yapılır?

Garanti internet sitesi üzerinden CepBank başvurusunu kolayca yapabilirsiniz. Kartınızın son 6 hanesini, numaranız ve kart şifreniz ile CepBank başvurusu işlemini gerçekleştirebilirsiniz. İnternet bankacılığı üzerinden ise giriş yaptıktan sonra cepbank bölümünden başvurunuzu tamamlayabilirsiniz. Aynı zamanda Garanti ATM üzerinden başvuru yapabilirsiniz.

Başvuru yaparken aklınıza güvenlik sorunu gelebilir. Bu durum hakkında Garanti CepBank başvuru kısmında bilgi vermektedir. Sistemin tamamen güvenilir ve sizin onayınız dışında çalışmayacağı ile ilgili birçok örnek vermiştir. Örnek bir durum olarak yanlış kişinin numarasına para gönderdiğinizde karşıda ki kişi parayı çekemiyor. Bunun nedeni ise para çekerken para gönderen kişinin numarasını da girmek gerekiyor. Bu ve buna benzer özellikle sistem güvenliğini oldukça sağlam bir şekilde sağlamış. Bu nedenle CepBank güvenilir mi? Diyorsanız hiç düşünmeden başvuru yapabilirsiniz.

YORUMLAR YAZ

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.